Jan

232017

Citrix, Red Bull Racing Formula 1 Takımının İnovasyon Ortağı Oldu

Anaheim, Kaliforniya. - 23 Ocak 2017 - Formula 1 yarışlarında kazananlar milisaniyelerle belirlenebiliyor. Kazanan takımlar avantaj yakalamak adına, gerçek zamanlı telemetri ve analiz sonuçları elde etmek için mevcut olan en iyi teknolojiyi kullanıyor. Red Bull Racing Formula 1 takımı, araç tasarımından yarış günü stratejisine kadar her şeyde en son teknolojiden yararlandığı için alanında tanınmış bir lider.

Halihazırda Citrix müşterisi olan Red Bull Racing, Formula 1 yarışlarının gidişatını değiştirmek için yenilik sınırlarını zorluyor ve Citrix teknolojisi bu gelişimi mümkün kılmaya yardımcı oluyor. Citrix, Red Bull Racing ekibinin tüm dünyada işbirliği yapmasına, yarış pistine en son teknolojiye sahip araçlar çıkarmasına ve en güçlü yarış günü stratejisini yürütmesine yardımcı olacak sanallaştırma ve ağ teknolojisini kullanarak Red Bull Racing İnovasyon Ortağı olacağını duyurdu.

Citrix bu fırsatın kendisi gibi düşünen bir şirketle kapsamlı bir ortaklık yaratacağına inanıyor. Citrix'e göre Red Bull Racing, sadece şirketin marka değerini yarış arabaları ve üniformalar üzerinde yaygın logo yerleştirme ile yükseltmeyecek; aynı zamanda teknik işbirliği ve Citrix çözümlerinin Red Bull Racing'i pistte daha rekabetçi hale getirdiğini gösterecek teknoloji sergileri ile kendisine daha bütüncül bir ortaklık fırsatı kazandıracak. Citrix, dünya çapındaki bir kitle için aynı yenilikçi ruhu ve kazanma kültürünü paylaşan bir şirketle aynı parkurda olduğundan dolayı bu ortaklığın uzun ömürlü olacağına inanıyor.

Red Bull Racing, İnovasyon Ortaklığını Citrix Summit kapsamında yapılan yıllık satış ve ortaklar toplantısında, dünyanın dört bir yanından gelen 4000 kanal ortağı ve satış ekibi çalışanlarına bu kapsamlı ortaklığın önemini gösteren bir açılış konuşması sırasında duyurdu.

Red Bull Racing 2007'den beri, iş ve pist performansını geliştirerek ekibin çalışma şeklini değiştiren Citrix çözümleriyle çalışıyor. Citrix XenDesktop grafiksel açıdan yoğun mühendislik verisinin uzak lokasyonlardan görüntülenip değiştirilebilmesini sağlıyor. Bu da farklı şehirlerdeki mühendislerin, verilecek kararları geliştirebilmek adına gerçek zamanlı işbirliği yapabilmelerine imkan tanıyor ve böylece gelişmiş pist performansı elde ediliyor. Citrix NetScaler, Red Bull Racing uygulamalarına üçüncü parti tedarikçilerin doğrudan, yüksek kalitede ve güvenli bir şekilde bağlanmaları için kullanılıyor. Böylece araba bileşenleriyle ilgili sorunları yönetebilmek için kaliteli yönetim sistemlerine erişim sağlanıyor. Bu ortaklık ile Citrix ve Red Bull Racing, Formula 1 yarış dünyasına fayda sağlayacak yeni ve yenilikçi teknoloji entegrasyonlarına odaklanacak.

Citrix ile ilişkimiz takıma daha fazla çeviklik sağlıyor ve mühendislerimiz dünyanın her yerinde daha etkili bir şekilde çalışabiliyor. Kendini yenileme ve değişikliğe hızlı yanıt verme becerisi Formula 1 Yarışları'nın önemli bir unsurudur ve biz Citrix'le ilerlettiğimiz bu ilişkiyi, mühendislerimize daha iyi araba performansı geliştirmede daha çok destek olacak bir fırsat olarak görüyoruz.
- Christian Horner

Takım Başkanı

Red Bull Racing

Bugün bu Yenilik Ortaklığını duyurarak Citrix ile ilişkimizi genişletiyor olmaktan çok memnunum. Citrix ve Red Bull Racing, dönüşümün yenilikle mümkün olduğuna inanan iki marka. Ortak olarak yakaladığımız başarılar yıllardır uygulanan başarılı teknolojilerle kanıtlandı ve bundan sonra da hikayemizi dünya çapında bir kitleyle paylaşmak için sabırsızlanıyorum.
- Matt Cadieux

CIO'su

Red Bull Racing

Citrix ve Red Bull Racing, yüksek kaliteli performans ve yeniliğe inanan iki küresel marka. Bu kadar yenilikçi ve teknolojik açıdan avantajlı olabilmek, yarışta olmak ile diğer takımlara özenmek arasındaki farkta gizli. Biz 10 yıldır Red Bull Racing için lider teknolojiler sağladık ve şimdi bu ilişkiyi bir sonraki seviyeye çıkarıyoruz.
- Kirill Tatarinov

CEO'su

Citrix

Citrix'i Takip Edin

Citrix Hakkında

Citrix (NASDAQ: CTXS), olağanüstüyü olanaklı kılmak için insanlar, kurumlar ve nesnelerin güvenli bir şekilde bağlantı kurabildiği ve erişilebilir olduğu br dünyaya güç katmayı hedefler. Teknolojisi, dünyanın uygulamalarını ve verilerini güvenli ve erişilmesi kolay hale getirirken insanların her yerde ve her zaman çalışabilmesine olanak tanır. Citrix, BT'nin bulut üzerinden veya yerinde, her cihaz ve platform üzerinde kritik sistemleri güvenli bir şekilde kullanıcılara sağlamasına olanak tanıyan Hizmet olarak İşyeri, uygulama sağlama, sanallaştırma, mobilite, ağ sağlama ve dosya paylaşım çözümlerini içeren eksiksiz ve tümleşik bir portföy sunar. 2015 yılında 3,28 milyar $ gelir elde eden Citrix'in çözümleri dünya çapında 400.000'in üzerinde kurum ve 100 milyondan fazla kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için: www.citrix.com.tr.

###

© 2017 Citrix Systems, Inc.  All rights reserved.  Citrix, XenDesktop and NetScaler are trademarks of Citrix Systems, Inc. and/or one or more of its subsidiaries, and may be registered in the U.S. Patent and Trademark Office and in other countries. All other trademarks and registered trademarks are property of their respective owners.